Сьогодні ми будемо розповідати про дуже базову, але важливу тему: Ваш перший комплект FPV дрону.
Як усім відомо, зібрати самостійно свій перший комплект, не маючи ніяких знань, майже нереально, що вже говорити про Дрон власного виробництва. Тому почнемо.
• 5 дюймів – фрістайл, швидкі польоти, хоча він теж годиться для навчання
• 7+ дюймів – дрон, який має літати далеко та нести на собі додаткову вагу.
В готових дронах є лише 2 фактори, які ви повинні уточнити в продавця, адже без цього є шанс обрати неправильні деталі керування: система відеозв’язку (аналогова/цифрова) та модуль радіоуправління, який стоїть в апараті (зачасту, ELRS та TBS).
Аналогова система відеозв’язку є найпоширенішою у цій сфері. Адже вона є дешевшою в порівнянні з цифровою. Якщо ваш Дрон буде літати в одну сторону – це ідеальний вибір для Вас. Чому? В першу чергу, вона набагато більш стійка, ніж цифрова до РЕБу та перешкод, які неминучі під час польоту (особливо, на частоті 1.2-1.3 GHz).
По-друге, аналогову систему можна максимально «роздувати». Починаючи з потужніших VTX, закінчуючи наземними станціями, які націлені на покращення приймання сигналу.
Щодо приймача радіосигналу (звʼязок з апаратурою): ELRS по всіх параметрах переважає TBS, але він дуже часто буває глючним. ELRS виробляють чимало фірм: Radiomaster, HappyModel, BetaFPV та ін., адже це відкритий ресурс протоколу і будь-хто може створити свої TX/RX.
2. Вибір апаратури: (https://fpv-world.com.ua/index.php/product-category/all/controllers/)