BlogВибір першого комплекту Fpv дрону

Ваш перший комплект FPV дрону

Сьогодні ми будемо розповідати про дуже базову, але важливу тему: Ваш перший комплект FPV дрону.

 

Як усім відомо, зібрати самостійно свій перший комплект, не маючи ніяких знань, майже нереально, що вже говорити про Дрон власного виробництва. Тому почнемо.

Комплект Fpv дрону
1. Вибір дрону:

Будемо вважати, що Ви вирішили придбати BNF (bind and fly) дрон (вже зібраний). Вибір розміру рами та пропелерів прямо транслює ваші потреби:

3.5 дюймів – спокійні польоти, навчання

5 дюймів – фрістайл, швидкі польоти, хоча він теж годиться для навчання

7+ дюймів – дрон, який має літати далеко та нести на собі додаткову вагу.

Дрон Iflight Chimera 7 eco

В готових дронах є лише 2 фактори, які ви повинні уточнити в продавця, адже без цього є шанс обрати неправильні деталі керування:  система відеозв’язку (аналогова/цифрова) та модуль радіоуправління, який стоїть в апараті (зачасту, ELRS та TBS). 

Аналогова система відеозв’язку є найпоширенішою у цій сфері. Адже вона є дешевшою в порівнянні з цифровою. Якщо ваш Дрон буде літати в одну сторону – це ідеальний вибір для Вас. Чому? В першу чергу, вона набагато більш стійка, ніж цифрова до РЕБу та перешкод, які неминучі під час польоту (особливо, на частоті 1.2-1.3 GHz). 

 

По-друге, аналогову систему можна максимально «роздувати». Починаючи з потужніших VTX, закінчуючи наземними станціями, які націлені на покращення приймання сигналу.

Щодо приймача радіосигналу (звʼязок з апаратурою): ELRS по всіх параметрах переважає TBS, але він дуже часто буває глючним. ELRS виробляють чимало фірм: Radiomaster, HappyModel, BetaFPV та ін., адже це відкритий ресурс протоколу і будь-хто може створити свої TX/RX.

2. Вибір апаратури:  (https://fpv-world.com.ua/index.php/product-category/all/controllers/)

ddd